Обласні команди з хокею на траві зіграють товариський матч у Житомирі. Запрошуються охочі до формування міської команди

09.07 18:12
В п’ятницю 12 липня, на базі загальноосвітньої школи №8 відбудеться показова гра з хокею на траві, де зберуться команди-призери всеукраїнських та міжнародних змагань. Матч пройде в Житомирі вперше з 1991 року.
Обласні команди з хокею на траві зіграють товариський матч у Житомирі. Запрошуються охочі до формування міської команди

З метою формування здорового способу життя, залучення молоді до занять спортом та популяризації олімпійських видів спорту, а саме хокею на траві в Житомирі відбудеться товариська зустріч між командами з м. Коростень та м. Бердичів. Гравці продемонструють техніко-тактичні дії та стратегію у грі.

Захід надасть можливість активній молоді залучитися до занять з хокею на траві, поспілкуватися з гравцями, спробувати закинути м’яч у ворота ключкою, взяти участь у проведенні конкурсів та розіграші подарунків.

В рамках заходу відбудеться презентація новоствореної обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві Житомирської обласної ради. Протягом змагань усі бажаючі зможуть записатися для формування місцевої команди з хокею на траві у м. Житомир.

Що: Товариський матч ХК «Політехнік» — ХК «ПК-Старт»
Де: ЗОШ №8 (м. Житомир, майдан Згоди, 5)
Коли: 12 липня 2019 року о 17.00
Організатор: Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві Житомирської обласної ради та голова відокремленого підрозділу ГО «Федерація хокею на траві в Житомирській області» Максим Вілівчук.

Усі зацікавлені в отриманні більш детальної інформації щодо заходу та формування команди з хокею на траві в м. Житомир, просимо звертатися за телефоном – (097) 902-54-47, відповідальний – Дмитро Дзензелюк.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/sport/128755-oblasn-komandi-z-hokeyu-na-trav-zgrayut-tovariskiy-match-u-zhitomir-zaproshuyutsya-ohoch-do-formuvannya-mskoyi-komandi.html” Об этом сообщает infounion.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя