У Луцьку приміщення виборчої дільниці здали в оренду


У Луцьку приміщення виборчої дільниці, а саме кімнати для голосування, що знаходиться на території приватної компанії «Містобуд», здали в оренду.

Про це під час засідання позачергового виконкому сьогодні, 11 липня, повідомила начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради Наталія Гальченко.

З її слів, 10 липня, аби вирішити питання доступу у день виборів до орендованого приміщення, де знаходиться виборча дільниця, посадовиця разом із відповідною робочою групою вирушили на перемовини до орендаря.

«Виявилось, що приміщення для голосування на території «Містобуду» було здане в оренду, тож учора довелось виїхати на місце і поговорити з орендарем. У складі робочої групи була присутня і голова та бухгалтер ОВК, начальник відділу ведення державного реєстру виборців. На щастя, ми з’ясували усі необхідні моменти. Орендар, а також заступник власника, нас запевнив, що вибори відбудуться без перешкод. Також вони вручили ключі від приміщення голові ОВК, яка, своєю чергою, передала їх голові виборчої дільниці. Нам надали доступ до цих приміщень, тож виборам бути», — зазначила Наталія Гальченко.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-prymishchennia-vyborchoyi-dilnytsi-zdaly-v-orendu/” Об этом сообщает upa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя